STABILO swing cool 18szt display 275/18-01-5

SH6188

Nowy produkt

Wykonuj swoje codzienne obowiązki z pomocą tego modnego zakreślacza w kieszonkowym rozmiarze z praktycznym klipsem. Idealny dla dzieci szkolnych, studentów i wszystkich tych, którzy są bezustannie w ruchu. Świetnie sprawdza się przy precyzyjnym zakreślaniu i gwarantuje jakość typową dla produktów STABILO.

Więcej szczegółów

Więcej informacji

Dzięki antypoślizgowemu, miękkiemu uchwytowi i kieszonkowym rozmiarom STABILO swing cool jest idealny do użytku w szkole i na uczelni. Stworzony z nieprzeciętną dbałością o detal, oferuje 8 elektryzujących kolorów i posiada wygodny klips, który docenią mobilni użytkownicy. Dzięki temu nadaje się idealnie do tego, aby trzymać go zawsze w kieszonce koszuli, aby był zawsze pod ręką, kiedy staje się potrzebny. Zakreślacz STABILO swing cool można zostawić bez zatyczki nawet na 4 godziny - nie trzeba się martwić o zaschniętą końcówkę. To sprawia, że możesz swobodnie skoncentrować się wyłącznie na swoich zadaniach!

  • Technologia STABILO Anti-Dry-Out: aż do 4 godzin bez skuwki dla maksymalnie wydajnej pracy
  • Praktyczny klips dla tych, którzy są zawsze w ruchu
  • Antypoślizgowy, matowy uchwyt
  • Dostępny w 8 fluorescencyjnych kolorach
  • 2 grubości linii: 1 mm i 4 mm - gruba kreska jest idealna do szybkiego zakreślania całych bloków tekstu, wąska - do podkreślania pojedynczych słów
  • Tusz na bazie wody

18szt display 275/18-01-5

YouTube

stabilo-x-marina-hoermanseder

3 innych produktów w tej samej kategorii: